A2 liga – 1.kolo

ŽKK Folka : ŽKK Radost 65 : 40 (7:12, 21:7, 21:10, 16:11)

U 1. kolu druge ženske lige gostovali smo u Zagrebu kod neugodne ekipe Folke. Iako smo putovali sa 11 igračica, samo 7 ih je bilo spremno za igru. Povrede Simone, Alme, Tee i Petre ostavile su nas u manjoj rotaciji pa nismo mogli parirati rastrčanosti domaćina.

U utakmicu smo krenuli čak iznad svojih mogućnosti u napadu, a u obrani smo imali snage pomagati i igrati agresivno u pravokutniku! Nakon prve četvrtine vodimo 7:12. Međutim, “skraćena klupa” nas je koštala već do poluvremena, kad smo u zadnjih 3 minute primili čak 10 poena, a nismo zabili ni jedan. Nakon toga više nije bilo snage stići rezultat pa su domaće igračice lagano stigle do pobjede.

Najbolji strijelci naše ekipe su bile Mađar L., Hlebec I. i Terek V. koje su ukupno zabile 32 od naših 40 poena!

ŽKK Radost: Mikulaj M. 2, Hlebec I. 11, Talan P., Zdolec S., Novak V. 0, Valkaj N. 3, Rušnjak A., Goričanec Dokleja N. 3, Terek V. 8, Mađar L. 13, Antonović T., trener: Matija Terek