Z13 prvenstvena utakmica, 3. kolo

Radost : Vindi 64 : 22 (21:1, 12:6, 19:4, 12:11)

U 3. kolu lige djevojčica ugostili smo ekipu Vindi iz Varaždina. Od početka utakmice naše najmlaše pokazale su da su bolji suparnik te nisu dali Varaždinkama ni malo šanse da utakmica krene u nekom drugom smjeru. Tako je već na kraju prve četvrtine stajao rezultat na semaforu 21:1. do kraja utakmice ponovno su sve naše djevojčice dobile značajniju minutažu i priliku za stjecanje neophodnog iskustva, što one polako, ali sigurno, dobro koriste.

Uz vrlo efikasnu, ali i svestranu Asju Kasapović, koja prikazuje veliki napredak kako u napadu (39 poena) tako i u obrani, odlična rola Ene Buhin sa nekoliko lijepih asistencija i 11 poena. Uz njih, dvoznamenkasta u našim redovima bila je i Kaja Baksa sa 10 postignutih koševa.

ŽKK Radost: Baksa K. 10, Rešetar L., Kasapović A. 39, Jurinec H., Murk A. P., Terek L. 4, Buhin E. 11