LWB - League without borders

League Without Borders (Liga bez granica) je regionalna ženska košarkaška liga (Z15) u kojoj sudjeluju ekipe iz Hrvatske, Slovenije, Italije i Austrije.

PRVI DIO NATECANJA

Rezultati
28.-29.09.2019.

Domaćin: ŽKK Radost (CRO) 

ŽKK RADOST            

ŽKK Radost (CRO) – ŽKK Istok (CRO) 36 : 70

ŽKK Istok (CRO) – UBI Graz (AUT) 72 : 53

UBI  Graz (AUT) – ŽKK Radost (CRO) 74 : 51

Domaćin: Interclub Muggia (ITA)

        

Interclub Muggia (ITA) – KK Litija (SLO) 51 : 39

KK Litija (SLO) – Felix Zasavje B (SLO) 62 : 24 (20 : 0)

Felix Zasavje B (SLO) – Interclub Muggia (ITA) 15 : 92 (0 : 20)

Domaćin: Trigrotte Trieste – Trst (ITA) 

      

Trigrotte Trieste (ITA) – ŽKK Jabuka Zaprešić (HRV) 64 : 44

ŽKK Jabuka Zaprešić (HRV) – Felix Zasavje A (SLO) 77 : 62

Felix Zasavje A (SLO) – Trigrotte Trieste (ITA)  41 : 91

Rezultati
19.-20.10.2019.

Domaćin: ŽKK Jabuka Zaprešić (HRV)

         ŽKK RADOST

ŽKK Jabuka Zaprešić – Interclub Muggia (ITA) 66 : 51

Interclub Muggia (ITA) – ŽKK Radost (CRO) 63 : 37

ŽKK Radost (CRO) – ŽKK Jabuka Zaprešić 21 : 86

Domaćin: Felix Zasavje A (SLO) 

     

Felix Zasavje A (SLO) – KK Litija (SLO) 59 : 47

KK Litija (SLO) – ŽKK Istok (CRO) 34 : 58

ŽKK Istok (CRO) – Felix Zasavje A (SLO) 54 : 63

Domaćin: Felix Zasavje B (SLO) 

           

Felix Zasavje B (SLO) – Trigrotte Trieste (ITA) 12 : 91

Trigrotte Trieste (ITA) – UBI Graz (AUT) 85 : 44

UBI Graz (AUT) – Felix Zasavje B (SLO) 77 : 39

Rezultati
23.-24.11.2019.

Domaćin: KK Litija (SLO)

             ŽKK RADOST

KK Litija (SLO) – Trigrotte Trieste (ITA) 35 : 44

Trigrotte Trieste (ITA) – ŽKK Radost (CRO) 54 : 42

ŽKK Radost (CRO) – KK Litija (SLO) 52 : 68

Domaćin: UBI Graz (AUT)

           

UBI Graz (AUT) – Interclub Muggia (ITA) 57 : 81

Interclub Muggia (ITA) – Felix Zasavje A (SLO) 72 : 51

Felix Zasavje A (SLO) – UBI Graz (AUT) 92 : 45

Domaćin: ŽKK Istok Zagreb (CRO)

      

ŽKK Istok (CRO) – Felix Zasavje B (SLO) 97 : 7

Felix Zasavje B (SLO) – ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO) 27 : 65

ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO) – ŽKK Istok (CRO) 67 : 51

Rezultati
14.-15.12.2019.

Domaćin: ŽKK Radost (CRO)

ŽKK RADOST   

ŽKK Radost (CRO) – Felix Zasavje A (SLO)

Felix Zasavje A (SLO) – Felix Zasavje B (SLO)

ŽKK Radost (CRO) – KK Litija (SLO)

Domaćin: ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO)

         

ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO) – KK Litija (SLO)

KK Litija (SLO) – UBI Graz (AUT)

UBI Graz (AUT) – ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO)

Domaćin: Interclub Muggia (ITA)

          

Interclub Muggia (ITA) – Trigotte Trieste (ITA)

Trigotte Trieste (ITA) – ŽKK Istok (CRO)

ŽKK Istok (CRO) – Interclub Muggia (ITA)

Redoslijed Ekipa Broj utakmica Pobjede Porazi Postignuti koševi Primljeni koševi Razlika koševa Bodovi
1 Tigriotte Trieste (ITA) 6 6 0 429 218 211 12
2 ŽKK Jabuka Zaprešić (CRO) 6 5 1 405 276 129 11
3 Interclub Muggia (ITA) 6 5 1 410 265 145 11
4 ŽKK Istok 6 4 2 402 260 142 10
5 Felix Zasavje A (SLO) 6 3 3 368 386 -18 9
6 KK Litija (SLO) 6 2 4 285 288 -3 8
7 UBI Graz (AUT) 6 2 4 350 420 -70 8
8 ŽKK Radost 6 0 6 239 415 -176 6
9 Felix Zasavje B (SLO) 6 0 6 124 484 -360 6

OPIS NATJECANJA

Natjecanje se organizira u 3 dijela.

Prvi dio – u prvom dijelu igra se načinom “svaki sa svakim” u četiri turnira

Drugi dio – u drugom dijelu se slažu tri skupine prema rezultatima u prvom dijelu natjecanja. Skupina A1 (1., 3. i 5.), Skupina A2 (2., 4. i 6.) te B skupina (7., 8. i 9.). U tom dijelu igraju se još dva turnira kao borba za Final 4

Treći dio – Final 4