Z17 prvenstvena utakmica, 10. kolo

KK Bistra – ŽKK Radost Z17  47 : 48 (7:6, 18:17, 6:14, 16:11)

U utorak 10.12.2019. odigrali smo unaprijed zadnje kolo Z17 lige gdje smo gostovali u Molvama. U utakmicu smo ušli vrlo mekano i nervozno pa tako u prvih 5 napada nismo ni bacili na koš, nego domaćima u ruke.

Utakmica je bila vrlo tvrda, puno osobnih pogrešaka, puno nervoze te je kao posljedica toga bilo i puno grešaka. Nakon izjednačenog prvog dijela, u drugo poluvrijeme smo ušli mnogo bolje. Naravno, do kraja smo olako ispustili prednost od 9 poena prednosti te ušli u napetu završnicu. Minutu i pola do kraja utakmice izgubili smo prednost no odmah u slijedećem napadu (minutu do kraja) Nika zabija iz prodora za, pokazalo se kasnije, konačan rezultat 47:48. Alma sa 19 poena je bila najefikasnija u našim redovima.

ŽKK Radost: Antonović T. 4, Goričanec D. N. 9, Kocijan E., Novak V. 2, Kasapović A. 8, Rušnjak A. 19, Tomašić K., Marodi A. 6, Buhin E., Obadić K. Trener: Terek Matija