Z15, Z17

Dvije pobjede za vikend! Kadetkinje slomile Radnik, pretkadetkinje “bistre” glave slavile u Molvama!

Rezultati

Ekipa1234TZavršeno
ŽKK Radost242320875Win
KK Radnik18817851Loss

Kadetkinje su u petak, 01.10.2021., ostvarile svoju drugu pobjedu u ligi protiv križevačkog Radnika. Iako su naše djevojke bile fizički slabije i mlađe, uspjeli smo slomiti otpor gostujućih igračica odmah na početku utakmice. U prvom poluvremenu pritiskom smo uspjeli doći do laganijih poena i prekrasnih akcija te se odvojiti na rezultatski nedostižnih 47:26.

U drugom poluvremenu istakle su se i “novije” igračice koje su odlično reagirale u nekim segmentima. Katarina je tako iskoristila svoju minutažu te ubacila čak 7 poena.

Moramo izdvojiti prekrasnu večer pretkadetkinje Lene Terek koja je u prvoj četvrtini zabila čak 14 poena, a do kraja susreta stala na 18 poena. Uz to, sa vrlo raspoloženom Asjom (18 poena), Anjom (13 poena) i Lori (10 poena) te Vidinim proigravanjima i odličnom obranom, nismo imali problema sa realizacijom.

Z17 ekipa protiv Radnika

Rezultati

KK Bistra8115832Loss
ŽKK Radost1216151053Win

Pretkadetkinje su u nedjelju u jutro krenule put Molvi na utakmicu drugog kola lige i opet nam se pokazalo, po tko zna koji put, da nam jutarnje utakmice ne pašu. Mučenje kroz prvo poluvrijeme, promašeno 20 zicera, slabo trčanje i loša obrana držali su domaćina u igri sve do poluvremena. U nastavku smo se odvojili na 15 poena razlike i buđenjem Asje, Lene i Lori došli do zaslužene pobjede.

Igrale su sve igračice, a svoje prve minute na parketu upisale su čak 3 igračice – Lucija Vrbanec, Marta Frančić i daleko najmlađa Ana Plavetić. Marta je uspjela i postići svoje prve poene! Bravo djevojke, nastavite trenirati i prvi koševi dolaze brzo!