Z13, Z15, Z17

Mlađe kategorije aktivne i preko tjedna i preko vikenda!

11.11.2019. Ponedjeljak (Z17) ŽKK Radost – ŽKK Vindi 51 : 37

Naše MARTINJE odvijalo se u dvorani Graberje u Varaždinu. Utakmicu smo igrali u gostima jer je u prvom dijelu također bila zamjena domaćinstva. Varaždinkama su nedostajale dvije važne igračice dok se nama vratila Alma koja je nakon ozljede pauzirala mjesec dana. To se vidjelo i na terenu pa smo tako nakon izjednačenog prvog poluvremena uspjeli prelomiti utakmicu u trećoj četvrtini.

14.11.2019. Četvrtak (Z13) ŽKK Radost – ŽKK Radnik 79 : 19

Naše najmlađe djevojčice odigrale su još jednu super utakmicu protiv gošći iz Križevaca. Pobjeda nije dolazila u pitanje iako nas je opet nastupilo samo 6! Asja sa 34 poena daleko najefikasnija igračica utakmice, a uz nju dvoznamenkaste su bile još Ena (18) i Kaja (13). Naših 8 igračica koje nastupaju u ovoj ligi drže odlično 2. mjesto na tablici sa 4 pobjede i tek jednim porazom!

U13 ekipa – trenutno druga u poretku

17.11.2019. Nedjelja

(Z15) ŽKK Koprivnica – ŽKK Radost 22 : 63

Pritisak odigravanja utakmica svih kategorija i dalje nas tjera da igramo više utakmica nego bi trebali. Tako smo u nedjelju gostovali u Koprivnici sa dvije kategorije – Z15 i Z17. U prvoj utakmici naše djevojke riješile su utakmicu već u prvoj četvrtini (2:18) pa smo lagano raspodijelili minutažu na sve igračice i sve su se upisale u strijelce. Bravo!

(Z17) ŽKK Koprivnica – ŽKK Radost 69 : 43

Kako smo mi riješili prvu utakmicu, tako su domaći vratili u ovoj utakmici (prva četvrtina 19:3). Ulazak u utakmicu katastrofalan, nismo uhvatili ritam te utakmica odlazi na stranu Koprivnice u svim segmentima igre.

Gostovanje u Koprivnici završilo pobjedom i porazom

Sve u svemu, tjedan smo završili sa jednim porazom i čak četiri pobjede (uključujući seniorke) pa možemo biti zadovoljni!