Seniorke

Poraz od prvoplasirane Folke Borovje!

ŽKK Radost – ŽKK Folka 55 : 69 (20:17, 12:30, 12:8, 11:14)

U šestom kolu druge lige dočekali smo prvoplasiranu Folku Borovje. Na kraju lagana pobjeda gošći iz Zagreba koje su riješile utakmicu u drugoj četvrtini. U utakmicu smo vrlo dobro krenuli i nismo dozvolili protivniku da nas fizički pregazi kako se znalo dešavati u prošlosti. Tu najviše moramo pohvaliti Vidu Novak (2006. godište!), koja je krenula u seniorsku utakmicu u petorci i u prvoj četvrtini opravdala povjerenje trenera te ubacila 12 poena!

Na žalost, naša “crna rupa” je ovaj put slijedila u drugoj četvrtini. Na poluvremenu je bilo 32:47, a 50% poena gošće su zabile iz kontri, odnosno naših grešaka i lošeg trčanja u obranu. U drugom poluvremenu se ponovo budimo, došli smo čak i na 8 poena razlike, međutim, nismo imali koncentracije ni snage okrenuti utakmicu.

Vida je sa 14 poena bila naš najbolji strijelac, a dvoznamenkaste su još bile Vanja sa 13 te Ivana i Alma sa 11 poena!

U subotu u 14.30 igramo u gostima sa Orkom te nakon toga slijedi zimska pauza do siječnja.

ŽKK Radost: Mikolaj M. 0, Hlebec I. 11, Novak V. 14, Kasapović A. 0, Petrović J. 0, Talan P. 0, Terek V. (cap) 13, Marodi A. 0, Goričanec Dokleja N. 0, Mađar L. 6, Rušnjak A. 11, Trener: Terek Matija