Seniorke

Seniorke poražene od Orke u neizvjesnoj utakmici!

Početak utakmice ŽKK Radost – ŽKK Orka

ŽKK Radost – ŽKK Orka 59 : 65 (22:18, 7:12, 15:17, 15:18)

U nedjelju (03.11.) smo odigrali 2. kolo A2 ženske lige, gdje smo dočekali ŽKK Orku iz Zagreba koja ove godine prvi puta nastupa u seniorskoj kategoriji.

Utakmica je od prve do zadnje minute bila neizvjesna. U prvom poluvremenu gledali smo nevjerojatan dvoboj naše Lane Mađar i gostujuće Ive Pavić. Lana je prvo poluvrijeme zabila 18 poena, dok je Pavić zabila nevjerojatnih 28 poena od 30 gostujućih… Tako je na poluvremenu bilo 29:30 za gošće.

U drugom poluvremenu razigrale su se i ostale igračice pa smo tako gledali vrlo dobru i neizvjesnu utakmicu do kraja. Vodili smo dvije minute do kraja 55:53, no na žalost dekoncentracija u obrani i par promašenih šuteva u završnici rezultirali su porazom 59:65, što je na kraju bila i najveća prednost Orke.

U našim redovima imali smo čak četiri dvoznamenkastih igračica, ali treba pohvaliti sve igračice koje su nastupile za borbu, volju i želju, ali i one koje nisu nastupile na dobroj podršci.

Slijedeći vikend igramo u nedjelju u Zaprešiću u 17.00 sati gdje se nadamo boljem rezultatskom ishodu.

ŽKK Radost: Mikolaj M. 0, Hlebec I. 10, Marodi A., Novak V. 3, Goričanec Dokleja N. 0, Valkaj N. 0, Petrović J., Rušnjak A., Terek V. (cap) 10, Zdolec S. 11, Mađar L. 25. Trener: Matija Terek