LWB Liga

LWB Turnir u Čakovcu završen sa dva poraza domaćih

Radost : Istok 36 : 70 (6:22, 4:13, 10:22, 16:13)

Na žalost, LWB (Ligu bez granica) otvorili smo lošom igrom i lošim pristupom. Utakmica u kojoj nas je suparnik nadigrao u svim segmentima ove lijepe igre. Sve, osim zadnje četvrtine kad smo se “probudili”, moramo zaboraviti i pokušati odigrati bolje ostale utakmice koje su pred nama. Kolektivno smo loše stajali na terenu, a individualno nismo imali igračicu koja je bila raspoložena. Jedina dvoznamenkasta bila je Asja Kasapović sa 17 poena što je skoro pola od cijele naše ekipe.

ŽKK Radost: Baksa K. 0, Petrović J., Rešetar L. 2, Terek L. 0, Novak V. 5, Kasapović A. 17, Levačić D. 0, Tomašić K. 4, Marodi A. 4, Danilović C. 0, Kocijan E. 1, Buhin E. 3

Radost : UBI Graz 51 : 74 (7:20, 15:19, 18:8, 11:27)

Druga utakmica LWB turnira odigrana je protiv ekipe UBI iz Graza. Kao i protiv Istoka, naše cure loše ulaze u susret i već nekon prvih 10 minuta na semaforu piše 7:20. Drugu četvrtinu odigrali smo bolje ali ni to nije bilo ono koliko možemo pa se na poluvrijeme odlazi sa 22:39. Treća četvrtina je vjerojatno najbolja koju smo odigrali na ovom turniru i tu se vidjelo da možemo igrati. Ipak, na kraju, posljednju četvrtinu padamo te UBI odlazi na velikih 51:74 što je i najveća razlika koju su Austrijanke imale.

Josipa Petrović završila je utakmicu sa 17 poena, dok je Vida Novak zabila 10 poena.

Ostaje žal, jer imali smo osjećaj da se može bolje, a sada smo sigurni da se MOŽE i MORA!

ŽKK Radost: Baksa K. 0, Petrović J. 17, Rešetar L. 0, Terek L. 0, Novak V. 10, Kasapović A. 7, Levačić D. 0, Tomašić K. 5, Marodi A. 5, Danilović C. 0, Kocijan E. 0, Buhin E. 7

Spomenimo još i treću utakmicu turnira gdje je ŽKK Istok pobjedio UBI Graz 72:53, a rezultate ostalih turnira te tablicu možete pratiti na našoj stranici LWB LIGE!